P4SMAJ75A
DIOTEC
DIOTEC P4SMAJ75A
image shown is a representation only
P4SMAJ75A
Description: TVS-DIODE UNI 0,4KW 75V SMA Supplier: DIOTEC Matchcode: P4SMAJ75A Rutronik No.: DTRL13555 Unit Pack: 7500 MOQ: 7500 package: DO-214AC Packaging: REEL
Package
DO-214AC
PowerDissipati
0.4 kW
Application
UNIDIR
Breakdown-V(BR)
83.3 V
Automotive
NO
Clamping voltag
121 V
Stand-off V Vwm
75 V