P4SMAJ51CA
DIOTEC
DIOTEC P4SMAJ51CA
image shown is a representation only
P4SMAJ51CA
Description: TVS-DIODE BI 0,4KW 51V DO-214AC Supplier: DIOTEC Matchcode: P4SMAJ51CA Rutronik No.: DTRL15157 Unit Pack: 7500 MOQ: 7500 package: DO-214AC Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Package
DO-214AC
PowerDissipati
0.4 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
62.9 V
Automotive
NO
Clamping voltag
82.4 V
Stand-off V Vwm
51 V