P4SMAJ51CA
DIOTEC
DIOTEC P4SMAJ51CA
image shown is a representation only
P4SMAJ51CA
Description: TVS-DIODE BI 0,4KW 60V SMA Supplier: DIOTEC Matchcode: P4SMAJ51CA Rutronik No.: DTRL15155 Unit Pack: 7500 MOQ: 7500 package: SMA Packaging: REEL
Package
SMA
PowerDissipati
0.4 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
60 V
Automotive
NO
Clamping voltag
82.4 V
Stand-off V Vwm
51 V
Serie
P4SMAJ
Tolerance
5 %