P4SMAJ30CA-AQ
DIOTEC
DIOTEC P4SMAJ30CA-AQ
image shown is a representation only
P4SMAJ30CA-AQ
Description: TVS-DIODE UNI 0,4KW 30V DO-214AC Supplier: DIOTEC Matchcode: P4SMAJ30CA-AQ Rutronik No.: DTRL15259 Unit Pack: 7500 MOQ: 7500 package: DO-214AC Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Package
DO-214AC
PowerDissipati
0.4 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
36.9 V
Automotive
AEC-Q(101)
Clamping voltag
48.4 V
Stand-off V Vwm
30 V