P4SMAJ24CA-AQ
DIOTEC
DIOTEC P4SMAJ24CA-AQ
image shown is a representation only
P4SMAJ24CA-AQ
Description: TVS-DIODE BI 0,4KW 24V SMA Supplier: DIOTEC Matchcode: P4SMAJ24CA-AQ Rutronik No.: DTRL12871 Unit Pack: 1 MOQ: 1 package: SMA Packaging: REEL
Package
SMA
PowerDissipati
0.4 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
28 V
Automotive
AEC-Q(101)
Clamping voltag
38.9 V
Stand-off V Vwm
24 V
Serie
P4SMAJ
Tolerance
5 %