ESD3V3WT
DIOTEC
DIOTEC ESD3V3WT
image shown is a representation only
ESD3V3WT
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Pwr Dissipation
0.04 kW
Application
UNIDIRECTI
Stand-off V Vwm
3.3 V
Clamping voltag
8 V