1.5SMCJ43A
DIOTEC
DIOTEC 1.5SMCJ43A
image shown is a representation only
1.5SMCJ43A
Description: TRANSIL UNI 1,5KW 43V SMC Supplier: DIOTEC Matchcode: 1.5SMCJ43A Rutronik No.: DTRL15407 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SMC Packaging: REEL
PowerDissipati
1.5 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
53.1 V
Clamping voltag
69.4 V
Stand-off V Vwm
43 V