1.5SMCJ33A
DIOTEC
DIOTEC 1.5SMCJ33A
image shown is a representation only
1.5SMCJ33A
Description: TRANSIL UNI 1,5KW 39V SMC Supplier: DIOTEC Matchcode: 1.5SMCJ33A Rutronik No.: DTRL8800 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SMC Packaging: REEL
PowerDissipati
1.5 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
39 V
Clamping voltag
53.3 V
Stand-off V Vwm
33 V
Tolerance
5 %