SMAZ12-13-F
DIODES INC
DIODES INC SMAZ12-13-F
image shown is a representation only
SMAZ12-13-F
Description: Z-DIODE 1,0W 12V 5% SMA Supplier: DIODES INC Matchcode: SMAZ12 Rutronik No.: DZ8502 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: SMA Packaging: REEL
U(Z)
12 V
P(tot)
1 W
Tolerance
5 %
I(Z)
50 mA