SMAJ30A-13-F
DIODES INC
DIODES INC SMAJ30A-13-F
image shown is a representation only
SMAJ30A-13-F
Description: TVS-DIODE UNI 0,4KW 35V SMA Supplier: DIODES INC Matchcode: SMAJ30A Rutronik No.: DTRL10664 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: SMA Packaging: REEL
SMA
PowerDissipati
0.4 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
35 V
Automotive
NO
Clamping voltag
48.4 V
Stand-off V Vwm
30 V