LW1H681MI300B50CEH
CHANG
CHANG LW1H681MI300B50CEH
image shown is a representation only
LW1H681MI300B50CEH
Description: LW 680uF 50V 20% 12x30/5,0 Supplier: CHANG Matchcode: HHER680U50V5,0 Rutronik No.: KEL18591 Unit Pack: 450 MOQ: 450 Packaging: AMMOPACK
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
C(N)
680 µF
V(N)
50 V
Style
RADIAL
Rutronik size
12x30 mm
Pitch
5 mm
Permis.T(A)max
125 °C
Lifetime @Tamax
5000 h
Z(100kHz/20°C)
80 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
1275 mA
Packaging
AMMOPACK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Con. design
NA
Wire diameter
0.6 mm
Supp. case size
12,5x30 mm
Reel step
15 mm