GR1V100MC110B20CEH
CHANG
CHANG GR1V100MC110B20CEH
image shown is a representation only
GR1V100MC110B20CEH
Description: GR 10uF 35V 20% 5x11/2,0 Supplier: CHANG Matchcode: SE10U35V2,0 Rutronik No.: KEL21434 Unit Pack: 2000 MOQ: 20000 Packaging: AMMOPACK
C(N)
10 µF
V(N)
35 V
Rutronik size
5x11 mm
Pitch
2 mm
Permis.T(A)max
85 °C
Packaging
AMMOPACK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Wire diameter
0.5 mm
Supp. case size
5x11 mm
Reel step
12.7 mm