GR1E471MG160A00CEH
CHANG
CHANG GR1E471MG160A00CEH
image shown is a representation only
GR1E471MG160A00CEH
Description: GR 470uF 25V 20% 10x16/5,0 Supplier: CHANG Matchcode: SE470U25V5,0 Rutronik No.: KEL18444 Unit Pack: 200 MOQ: 10000 Packaging: BULK
C(N)
470 µF
V(N)
25 V
Rutronik size
10x16 mm
Pitch
5 mm
Permis.T(A)max
85 °C
Packaging
BULK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Wire diameter
0.6 mm
Supp. case size
10x16 mm