VGAH222031Y650DP
KYOCERAAVX
KYOCERAAVX VGAH222031Y650DP
image shown is a representation only
VGAH222031Y650DP
Description: VC 2220 DC=31V CL=65V 9,6J Supplier: KYOCERA AVX Matchcode: VC25V2220 Rutronik No.: WVDR3231 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 package: 2220 Packaging: REEL
U(AC)
25 V
U(CL)
65 V
U(DC)
31 V
Max.current
1200 A
Max.oper.temp.
150 °C
Energy
9.6 J
Power rating
0.03 W
Height
2.5 mm
Length
5.7 mm
Width
5 mm
Min.oper.temp.
-55 °C