CR16-3241-FL
ASJ
CR16-3241-FL
Description: RC0603 3,24K 1% 0,1W TK100 Supplier: ASJ Matchcode: RC06033,24K1% Rutronik No.: WRC34812 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 0603 Packaging: REEL
Resistor value
3,24K Ω
Package
0603
Res.tolerance
1 %
Power rating
0.1 W
Temp.coeff.
100 ppm
Max.oper.volt.
75 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C