CR10-1130-FK
ASJ
CR10-1130-FK
Description: RC0402 113R 1% 0,063W TK100 Supplier: ASJ Matchcode: RC0402113R1% Rutronik No.: WRC54561 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 package: 0402 Packaging: REEL
Resistor value
113 Ω
Res.tolerance
1 %
Power rating
0.063 W
Temp.coeff.
100 ppm
Max.oper.volt.
50 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C
Packaging
REEL
RoHS Status
RoHS-conform
Automotive
AEC-Q(200)
Spec.features
STANDARD
Technology
THICKFILM
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
Singapore
ABC-Code
C
Supplier Lead time
28 weeks
Request or order:
Please login
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Prices
Alternatives
YAGEO
YAGEO AC0402FR-07113RL
AC0402FR-07113RL
Passive Components
  • AC0402 113R 1% 0,063W AUTOMO