AP42266608G1B-001
APACER
APACER AP42266608G1B-001
image shown is a representation only
AP42266608G1B-001
Description: 8 GB DDR4-2666 SO-DIMM 1.2 V Supplier: Apacer Matchcode: AP42266608G1B-001 Rutronik No.: DISMOD1965 Unit Pack: 1 MOQ: 1 Packaging: TRAY
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Capacity
8 GB
Temp.max.
85°C
Layout
SO-DIMM
Temp.min.
0°C
Clockfrequency
2666 MHZ