RF3-05-T-00-50-G
ADAM TECH
RF3-05-T-00-50-G
Description: RF Coax Conn SMB JACK SOLDER STR 50 Ohm Supplier: ADAM TECH Matchcode: RF305T0050G Rutronik No.: CONN19769 Unit Pack: 200 MOQ: 3000 Packaging: BAG
Find Alternatives
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
No.of contacts
01
Contact style
MALE
Termin.style
SOLDER
Contact plating
_OTHER
Orientation
STRAIGHT
Current rating
0.00 A
Voltage rating
170 V