RF2-202-T-00-50-G-HDW
ADAM TECH
RF2-202-T-00-50-G-HDW
Contact style
_OTHER
Termin.style
_OTHER
Orientation
STRAIGHT
Current rating
0.00 A
Voltage rating
00 V
Series
RF2
Oper.temp.min.
-40 °C
Oper.temp.max.
125 °C
Feature funct.
50 Ohm