RF2-04E-T-00-50-G
ADAM TECH
RF2-04E-T-00-50-G
Contact style
FEMALE
Termin.style
THT
Orientation
STRAIGHT
Current rating
0.00 A
Voltage rating
335 V
Series
RF2
Oper.temp.min.
-55 °C
Oper.temp.max.
125 °C
Feature funct.
50 Ohm