RF1-106B-D-01-50-HDW
ADAM TECH
RF1-106B-D-01-50-HDW
Description: RF Coax Jack BNC STR 50 Ohm Supplier: ADAM TECH Matchcode: RF1106BD0150HDW Rutronik No.: CONN13184 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: BULK
No.of contacts
01
Contact style
MALE
Termin.style
_OTHER
Contact plating
GOLD
Orientation
RIGHTANGLE
Current rating
0.00 A
Voltage rating
00 V
Oper.temp.min.
+05 °C
Oper.temp.max.
120 °C
Feature funct.
50 Ohm