DA15-PT-1-BL-JS-NS
ADAM TECH
DA15-PT-1-BL-JS-NS
Find Alternatives
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
No.of contacts
15
Contact pitch
0.00 mm
Number of rows
02
Contact style
MALE
Termin.style
THT
Contact plating
_OTHER
Orientation
STRAIGHT
Current rating
0.00 A
Voltage rating
00 V
Series
DA15
Oper.temp.min.
-55 °C
Oper.temp.max.
85 °C
Family
DSUB
Brand
NO BRAND
Automotive
NO
RoHS Status
RoHS-conform
Packaging
BULK
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
Taiwan
ABC-Code
B
Supplier Lead time
20 weeks
Request or order:
Please login
On request
On request
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Alternatives
ASSMANN WSW
ASSMANNWSW A-DF 15 A/KG-T2S
A-DF 15 A/KG-T2S