2J680MP-050RG174-C20N
2J
2J 2J680MP-050RG174-C20N
image shown is a representation only
2J680MP-050RG174-C20N
Datasheet
Antenna type
WALL MOUNT
Standard
Cellular
Frequency
790-2700 M Hz
Connector (1)
SMA/m
Cable length
500 mm
Impedance
50 Ohm
Gain
2.0 dB
Size
107.6 mm