2J5004P-250RG174-C20N
2J
2J 2J5004P-250RG174-C20N
image shown is a representation only
2J5004P-250RG174-C20N
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Antenna type
Adhesive
Standard
Cellular
Frequency
824-2400 M Hz
Connector (1)
SMA/m
Cable type
RG174
Cable length
2500 mm
Impedance
50 Ohm
Gain
0 dB
Size
116 mm