2J4841PCFX-500LL100-C20N-C20N
2J
2J 2J4841PCFX-500LL100-C20N-C20N
image shown is a representation only
2J4841PCFX-500LL100-C20N-C20N
Description: 2J4841PGF 5V LTE/GNSS 5m SMA/m Supplier: 2J Matchcode: 2J4841PCFX-500LL100-C20N-C20N Rutronik No.: WIREAC2686 Unit Pack: 1 MOQ: 50 Packaging: BULK
Find Alternatives
Antenna type
Adhesive
Standard
LTE/GNSS
Frequency
698-2700 M Hz
Connector (1)
SMA/m
Connector (2)
SMA/m
Cable type
LL100
Cable length
5000 mm
Impedance
50 Ohm
Packaging
BULK
Automotive
NO
RoHS Status
RoHS-conform
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
Slovakia
ABC-Code
A
Supplier Lead time
9 weeks
2J4841PCFX-500LL100-C20N-C20N
2 in 1 Combo Antenna LTE + GNSS
2J4841PCF with 5V LNA for GNSS