P6SMBJ150C
DIOTEC
DIOTEC P6SMBJ150C
image shown is a representation only
P6SMBJ150C
Description: TVS-DIODE BI 0,6KW 204V SMB Supplier: DIOTEC Matchcode: P6SMBJ150C Rutronik No.: DTRL11566 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SMB Packaging: REEL
PowerDissipati
0.6 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
204 V
Clamping voltag
268 V
Stand-off V Vwm
150 V
ABC-Code
C
Supplier Lead time
15 weeks
Semiconductors
  • TVS-DIODE BI 0,6KW 550V SMB
Semiconductors
  • TVS-DIO. UNI 0,6KW 19V 3.5%...