TK10E60W,S1VX(S
TOSHIBA
TOSHIBA TK10E60W,S1VX(S
image shown is a representation only
TK10E60W,S1VX(S
Description: N-CH 600V 9,7A 0,38mOhm TO220-3 Supplier: TOSHIBA Matchcode: TK10E60W,S1VX(S Rutronik No.: TMOSP11271 Unit Pack: 50 MOQ: 1000 package: TO-220 Packaging: TUBE
V(DS)
600 V
I(D)at Tc=25°C
9.7 A
RDS(on)at 10V
380 mOhm
Q(g)
20 nC
P(tot)
30 W